Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
neblig 3°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

28.10. (00:30)
heute
neblig
3°C
29.10.
Morgen
Fast heiter
14°C/4°C
30.10.
Samstagmit Aufklärungen
14°C/4°C
31.10.
SonntagFast bedeckt
14°C/10°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 15)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mo 03.05.21 - So 31.10.21
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Do 30.09.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Mo 04.10.21 - Di 30.11.21
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Do 07.10.21 - Di 30.11.21
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Do 14.10.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fr 15.10.21 - Do 18.11.21
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Výstava drobného zfířectva) So 31.10.21
Mistrovice
(Výstava drobného zfířectva)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Do 01.04.21 - So 31.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

fachlich (Anzahl: 1)

(Manželské večery) So 31.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

Freizeit (Anzahl: 3)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) So 31.10.21
Militärisches Museum Kraliky (Králíky), Der Artilleriefestung Bouda (Těchonín), Museum des tschechoslowakischen Walls aus den Jahren 1935-8 - Bunker K-S 14 "An der Ziegelei" ("U cihelny") (Králíky), Infanteriewerk K-S 5 U Potoka (Králíky), Militärisches Museum Lichkov (Lichkov), Artilleristische Festung Hůrka (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mi 27.10.21 - So 31.10.21
Bungalow Hvězda (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Manželské večery) So 31.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

Kino - Film (Anzahl: 7)

(Addamsova rodina 2) So 31.10.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Addamsova rodina 2)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) So 31.10.21 17:00
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Rozbitý robot Ron) So 31.10.21 17:30
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Rozbitý robot Ron)
(Láska na špičkách) So 31.10.21 19:30
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)
(Kurz manželské touhy) So 31.10.21 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Kurz manželské touhy)
(Venom 2: Carnage přichází) So 31.10.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kurz manželské touhy) So 31.10.21 17:30
Kino Máj (Choceň)
(Kurz manželské touhy)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Slavnost výročí posvěcení kostela) So 31.10.21
Kirche Mariä Himmerfahrt (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Touristenherberge Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná) So 31.10.21 10:00
Fußballspielplatz (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná)
(Ženský kruh - Tanec srdce) So 31.10.21 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Tanec srdce)

Theater (Anzahl: 2)

(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu) So 31.10.21 15:00
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím) So 31.10.21 19:00
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) So 13.06.21 - Sa 27.11.21
Miroslav Kubík Galerie (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mo 06.09.21 - So 31.10.21
Schloss Gratzen (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Di 04.05.21 - So 29.05.22
Portmoneum – Josefa Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) So 26.09.21 - So 06.02.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.21 - Fr 26.11.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mo 18.10.21 - So 14.11.21
Touristeninformationszentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) Mi 27.10.21 - So 28.11.21
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Brunch) So 31.10.21
(Litomyšl)
(Brunch)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Litomyšl jinak) Mo 20.09.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Do 14.10.21 - Fr 05.11.21
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Addamsova rodina 2) So 31.10.21
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) So 31.10.21 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) So 31.10.21 19:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)
(Zpráva) So 31.10.21 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Zpráva)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Setkání křesťanského společenství) So 31.10.21 17:00
Christliches Zentrum (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec) So 31.10.21 14:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava) So 31.10.21 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava)

Theater (Anzahl: 1)

(Smolíček Pacholíček) So 31.10.21 14:00
So 31.10.21 16:00
Puppentheater Srdíčko (Vysoké Mýto)
(Smolíček Pacholíček)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.09.21 - Mi 10.11.21
Messe-Loch / Ausstellungsloch (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců) Mo 25.10.21 - Di 30.11.21
Zentrum Behaglichkeit (Pohůdka) (Heřmanův Městec)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) So 31.10.21 10:30 - 15:00
Freilichtmuseum Hochland - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fr 01.10.21 - Do 14.04.22
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Kouzelné dýně) So 31.10.21 10:00 - 16:00
Kapuzinerkloster mit der Kirche St. Joseph - Museum der barocken Statuen (Chrudim)
(Kouzelné dýně)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Addamsova rodina 2) So 31.10.21 15:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) So 31.10.21 16:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko) - Kinohalle
(Addamsova rodina 2)
(Miluj svého robota) So 31.10.21 19:30
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Miluj svého robota)
(Kurz manželské touhy) So 31.10.21 17:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)

Kirchliche (Anzahl: 15)

(Bohoslužba) So 31.10.21 08:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 08:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 08:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 09:00
Evangelische Kirche (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 09:00
Festung (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 09:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 09:00
Kirche Mariä Geburt (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) So 31.10.21 10:00
Apostelkirche Chor Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) So 31.10.21 10:30
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 10:30
Kirche St. Peter und Paul, Apostel - Pfarrkirche (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 31.10.21 10:30
Evangelische Kirche (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše svatá) So 31.10.21 08:00
Kirche Aller Heiligen (Žumberk)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) So 31.10.21 09:30
Evangelische Kirche (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) So 31.10.21 09:30
Kirche St. Michael, Erzengel (Licibořice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 31.10.21 09:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)

Musik (Anzahl: 1)

(Via vitae Comenius) So 31.10.21 17:00
Schloss Nasavrky (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(FC Hlinsko - Trutnov) So 31.10.21 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová) So 31.10.21 17:30
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová)

Theater (Anzahl: 1)

(Kouzelná školka Michala Nesvadby) So 31.10.21 16:00
Sokolturnhalle (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Di 05.10.21 - Di 30.11.21
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Podzimní prázdniny na tvrzi Hůrka) So 31.10.21
Artilleristische Festung Hůrka (Králíky)
(Podzimní prázdniny na tvrzi Hůrka)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(14. Setkání celníků 2021) Fr 29.10.21 - So 31.10.21
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 1)

(FC Jiskra 2008 A – Svitavy B) So 31.10.21 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Svitavy B)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(Lego Výstava Důmlega.cz) Mo 25.10.21 - So 31.10.21
(Hradec Králové)
(Lego Výstava Důmlega.cz)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové) So 31.10.21 09:00 - 12:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové)

Kino - Film (Anzahl: 3)

(Addamsova rodina 2) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 13:00
So 31.10.21 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Addamsova rodina 2)
(Halloween zabíjí) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 20:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Halloween zabíjí)
(Miluj svého robota) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Miluj svého robota)

Theater (Anzahl: 3)

(O zlaté rybce) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O zlaté rybce)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 19:00 - 20:30
Philharmonie Königgrätz (Hradec Králové)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope)
(Žena v černém) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 19:00 - 20:30
Klicpera-Theater - Studio Beseda (Hradec Králové)
(Žena v černém)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 10)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Mi 27.10.21 - So 06.02.22
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Mi 27.10.21 - So 06.02.22
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Mi 27.10.21 - So 06.02.22
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Mi 27.10.21 - Sa 31.12.22
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mo 13.09.21 - Sa 18.12.21
Kultur- und Informationszentrum der Stadt Pschelautsch (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Di 05.10.21 - Di 02.11.21
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) Di 26.10.21 - Di 30.11.21
Touristisches Informationszentrum Pardubice (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)

fachlich (Anzahl: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Fr 29.10.21 - So 06.02.22
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

Freizeit (Anzahl: 8)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) Do 28.10.21 - So 31.10.21
Zivilschutz-Beobachtungsstand bei Mikulovice (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Lolipopz) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 15:00
Kulturhaus Hronovice (Pardubice) - Große Halle
(Lolipopz)
(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

Musik (Anzahl: 2)

(Lolipopz) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 31.10.21 15:00
Kulturhaus Hronovice (Pardubice) - Große Halle
(Lolipopz)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) So 31.10.21 18:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 1)

(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B) So 31.10.21 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B)

Theater (Anzahl: 1)

(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) So 31.10.21 18:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 124

Finde Deine Aktivität