Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
neblig 3°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

28.10. (23:44)
heute
neblig
3°C
29.10.
Morgen
Fast heiter
14°C/4°C
30.10.
Samstagmit Aufklärungen
14°C/4°C
31.10.
SonntagFast bedeckt
14°C/10°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mo 03.05.21 - So 31.10.21
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Do 30.09.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Josef Kovář obrazy) Fr 01.10.21 - So 24.10.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fr 01.10.21 - Sa 30.10.21
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Samizdat) Mo 04.10.21 - Di 30.11.21
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Di 05.10.21 - Mi 27.10.21
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Do 07.10.21 - Di 30.11.21
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Do 14.10.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fr 15.10.21 - Do 18.11.21
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Místa v krajině) So 24.10.21 15:30 - 16:45
So 24.10.21 18:00 - 18:30
Kunstschule (Choceň)
(Místa v krajině)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Do 01.04.21 - So 31.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

fachlich (Anzahl: 1)

(Manželské večery) So 24.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

Freizeit (Anzahl: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)
((Za)Žijte knihovnu) So 24.10.21 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Českorybenská drakiáda) So 24.10.21 14:00 - 17:00
Česká Rybná
(Českorybenská drakiáda)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou) So 24.10.21 17:00
Stadtmuseum (Česká Třebová)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sa 23.10.21 - So 24.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mi 20.10.21 - So 24.10.21
Bungalow Hvězda (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

((Za)Žijte knihovnu) So 24.10.21 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Manželské večery) So 24.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

Kino - Film (Anzahl: 11)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) So 24.10.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D) So 24.10.21 17:00
Kulturzentrum (Česká Třebová) - Große Halle
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D)
(Rozbitý robot Ron) So 24.10.21 17:00
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Rozbitý robot Ron)
(Venom 2: Carnage přichází 3D) So 24.10.21 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází 3D)
(Myši patří do nebe) So 24.10.21 17:30
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Myši patří do nebe)
(Večírek) So 24.10.21 17:30
Kino Máj (Choceň)
(Večírek)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti) So 24.10.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti)
(Karel) So 24.10.21 19:30
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Karel)
(Duna 3D) So 24.10.21 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Duna 3D)
(Jedině Tereza) So 24.10.21 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Jedině Tereza)
(Rozbitý robot Ron) So 24.10.21 14:30
Kino Máj (Choceň)
(Rozbitý robot Ron)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Slavnostní výročí posvěcení kostela) So 24.10.21
Kirche Mariä Himmerfahrt (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Touristenherberge Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice) So 24.10.21 09:00
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast) So 24.10.21 12:00
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina) So 24.10.21 14:30
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina)
(Ženský kruh - Mohendžodáro) So 24.10.21 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Mohendžodáro)

Theater (Anzahl: 3)

(Tisíc tuctů souboru Plata Company) So 24.10.21 17:00
Kunstschule (Choceň)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company)
(Listování: Špeky (Rob Grant)) So 24.10.21 18:00
(Česká Třebová)
(Listování: Špeky (Rob Grant))
(Listování.cz – Špeky) So 24.10.21 20:00
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz – Špeky)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) So 13.06.21 - Sa 27.11.21
Miroslav Kubík Galerie (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mo 06.09.21 - So 31.10.21
Schloss Gratzen (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Di 04.05.21 - So 29.05.22
Portmoneum – Josefa Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fr 24.09.21 - So 24.10.21
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) So 26.09.21 - So 06.02.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Fr 15.10.21 - So 24.10.21
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.21 - Fr 26.11.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mo 18.10.21 - So 14.11.21
Touristeninformationszentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) So 24.10.21 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

Gastronomie (Anzahl: 2)

(Vepřové koleno) Fr 22.10.21 - So 24.10.21
(Proseč)
(Vepřové koleno)
(Zvěřinový víkend) So 24.10.21 15:00
(Opatov)
(Zvěřinový víkend)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Litomyšl jinak) Mo 20.09.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Do 14.10.21 - Fr 05.11.21
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

Kino - Film (Anzahl: 3)

(Rozbitý robot Ron) So 24.10.21 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) So 24.10.21 19:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Duna)
(Rozbitý robot Ron) So 24.10.21 16:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Rozbitý robot Ron)

Kirchliche (Anzahl: 5)

(Bohoslužba - Mladočov) So 24.10.21 08:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Nové Hrady) So 24.10.21 09:30
Kirche des Hl. Jakob des Älteren (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) So 24.10.21 11:00
Kostel sv. Jana Křtitele (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Proseč) So 24.10.21 08:00
Kirche St. Nikolaus, Bischof (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Setkání křesťanského společenství) So 24.10.21 17:00
Christliches Zentrum (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

Musik (Anzahl: 1)

(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou) So 24.10.21 15:00
Fabrika (Svitavy)
(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 3)

(Turnaj – krajský přebor v přehazované) So 24.10.21 09:00
Grundschule Zwittau (Svitavy)
(Turnaj – krajský přebor v přehazované)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A) So 24.10.21 09:00
Kegelbahn (Svitavy)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice) So 24.10.21 10:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice)

Theater (Anzahl: 1)

(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti) So 24.10.21 10:00
Moravská Třebová
(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.09.21 - Mi 10.11.21
Messe-Loch / Ausstellungsloch (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) So 24.10.21 10:30 - 15:00
Freilichtmuseum Hochland - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fr 01.10.21 - Mo 25.10.21
Stadtgalerie Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fr 01.10.21 - Do 14.04.22
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Výsadba třešní) So 24.10.21 10:00
Slatiňany
(Výsadba třešní)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Mimi šéf: rodinný podnik) So 24.10.21 15:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) So 24.10.21 17:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kryštof) So 24.10.21 19:30
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Kryštof)
(Karel) So 24.10.21 18:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Karel)

Kirchliche (Anzahl: 20)

(Mše svatá) So 24.10.21 07:30
Kirche St. Maria Magdalena (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše sv. - živý přenos) So 24.10.21 08:00
Kirche Mariä Himmerfahrt (Skuteč)
(Mše sv. - živý přenos)
(Mše svatá) So 24.10.21 09:30
Kirche Mariä Sieben Schmerzen (Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 24.10.21 09:30
Kirche des Hl. Jakob des Älteren (Raná)
(Mše svatá)
(Mše sv.) So 24.10.21 10:00
(Vrbatův Kostelec)
(Mše sv.)
(Mše sv.) So 24.10.21 18:00
Kirche St. Corpus Christi (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) So 24.10.21 08:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 08:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 08:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 09:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 09:00
Festung (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 09:00
Evangelische Kirche (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 09:00
Kirche Mariä Geburt (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) So 24.10.21 10:00
Apostelkirche Chor Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) So 24.10.21 10:30
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 24.10.21 10:30
Kirche St. Peter und Paul, Apostel - Pfarrkirche (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) So 24.10.21 08:00
Kirche Aller Heiligen (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 24.10.21 09:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) So 24.10.21 09:30
Evangelische Kirche (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) So 24.10.21 09:30
Kirche St. Michael, Erzengel (Licibořice)
(Mše svatá)

Musik (Anzahl: 1)

(Den s dechovkou) So 24.10.21 11:00
Kulturklub Skutsch (Skuteč)
(Den s dechovkou)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(FC Hlinsko - Moravany) So 24.10.21 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravany)
(HC Hlinsko - Litomyšl) So 24.10.21 17:30
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl)

Theater (Anzahl: 2)

(Sůl nad zlato) So 24.10.21 13:00
So 24.10.21 14:30
Gemeindehaus (Hlinsko)
(Sůl nad zlato)
(Dobytí severního pólu) So 24.10.21 18:00
Kulturhaus (Zaječice)
(Dobytí severního pólu)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Di 05.10.21 - Di 30.11.21
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Fr 22.10.21 - So 24.10.21
Berg der Muttergottes (Hedeč) mit der Kirche Mariä Himmelfahrt - Kloster und Wallfahrtsort (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) So 24.10.21
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk) So 24.10.21 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fr 03.09.21 - Di 26.10.21
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Nedělání - Cesta do budoucnosti) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 14:00 - 17:00
Theater Drak (Hradec Králové)
(Nedělání - Cesta do budoucnosti)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Rozbitý robot Ron) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Rozbitý robot Ron)
(Kryštof) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Kryštof)
(Není čas zemřít - James Bond) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 13:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

Theater (Anzahl: 3)

(O čertici Bertě) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O čertici Bertě)
(Talkshow Vítka Martince s Richardem Genzerem) So 24.10.21 18:00
Einkaufszentrum Futurum (Hradec Králové)
(Talkshow Vítka Martince s Richardem Genzerem)
(Falešná nota) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 24.10.21 19:00
Klicpera-Theater - Studio Beseda (Hradec Králové)
(Falešná nota)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mo 13.09.21 - Sa 18.12.21
Kultur- und Informationszentrum der Stadt Pschelautsch (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Di 05.10.21 - Di 02.11.21
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

fachlich (Anzahl: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část) So 24.10.21 15:00
Galerie der Stadt Pardubitz (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část)

Freizeit (Anzahl: 7)

(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Odpoledne se zvířátky) So 24.10.21 14:00 - 16:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Odpoledne se zvířátky)

Musik (Anzahl: 1)

(Taneční odpolední čaje) So 24.10.21 14:00
Kulturhaus Hronovice (Pardubice) - Große Halle
(Taneční odpolední čaje)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 3)

(HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Malenovice) So 24.10.21 14:00
(Pardubice)
(HBC Svítkov Stars Pardubice	- HBC Malenovice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav) So 24.10.21 17:00
Enteria Arena (Pardubice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav)
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic) So 24.10.21
Pardubice
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic)

Theater (Anzahl: 2)

(Divotvorný hrnec) So 24.10.21 19:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Divotvorný hrnec)
(Normální debil 2) So 24.10.21 19:00
Ostböhmisches Theater Pardubitz - Kleine Szene im Hof (Pardubice)
(Normální debil 2)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 150

Finde Deine Aktivität