Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
Klar 4°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

27.10. (23:00)
heute
Klar
4°C
28.10.
Morgen
Klar
15°C/5°C
29.10.
FreitagFast heiter
14°C/4°C
30.10.
Samstagmit Aufklärungen
14°C/4°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 15)

(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Do 30.09.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Fr 01.10.21 - So 24.10.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fr 01.10.21 - Sa 30.10.21
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Mo 04.10.21 - Di 30.11.21
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Di 05.10.21 - Mi 27.10.21
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Do 07.10.21 - Di 30.11.21
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Do 14.10.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fr 15.10.21 - Do 18.11.21
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)

fachlich (Anzahl: 4)

(Zdravotní přednáška) Di 19.10.21 17:00
Třebovice
(Zdravotní přednáška)
(Petr Rybář - Norskou vysočinou Setesdalsheiene) Di 19.10.21 18:00 - 19:30
Nationalhaus Kodym (Opočno)
(Petr Rybář - Norskou vysočinou Setesdalsheiene)
(Prožitkové bubnování) Di 19.10.21 18:00
Mutterzentrum Kamínek (Choceň)
(Prožitkové bubnování)
(Předporodní příprava) Di 19.10.21 16:00 - 17:30
Weg für die Familie und Kindergruppe Stiefmütterchen (Žamberk)
(Předporodní příprava)

Freizeit (Anzahl: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)
(Když hudba spojuje) Di 19.10.21
Grundschule und Kindergarten (Lanškroun)
(Když hudba spojuje)
(Podzimní burza) Di 19.10.21 - Fr 22.10.21
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)
(Hrátky s batolátky) Di 19.10.21 09:00 - 10:00
Familienzentrum Apfel (Jablonné nad Orlicí)
(Hrátky s batolátky)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová) Di 19.10.21 15:00
Stadtmuseum (Česká Třebová)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Slavnosti světla) Di 19.10.21 17:00
Nám. Al. Jiráska (Lanškroun)
(Slavnosti světla)
(Šestinedělí) Di 19.10.21 18:45
Mutterzentrum Kamínek (Choceň)
(Šestinedělí)

Kino - Film (Anzahl: 5)

(Jedině Tereza - Kino senior) Di 19.10.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza - Kino senior)
(Kino naslepo) Di 19.10.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Kino naslepo)
(Zpráva) Di 19.10.21 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Zpráva)
(Zpráva) Di 19.10.21 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zpráva)
(Karel) Di 19.10.21 19:30
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Karel)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 4)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Touristenherberge Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Kondiční plavání s trenérem) Di 19.10.21 20:00 - 21:00
Hallenbad (Ústí nad Orlicí)
(Kondiční plavání s trenérem)

Theater (Anzahl: 1)

(Můj báječný rozvod) Di 19.10.21 19:00
Kulturzentrum (Česká Třebová) - Große Halle
(Můj báječný rozvod)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 8)

(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fr 24.09.21 - So 24.10.21
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) So 26.09.21 - So 06.02.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Do 14.10.21 - Do 21.10.21
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Fr 15.10.21 - So 24.10.21
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.21 - Fr 26.11.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mo 18.10.21 - So 14.11.21
Touristeninformationszentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)

fachlich (Anzahl: 1)

(Uvolni se do života) Di 19.10.21 18:00
Zentrum Spontanea (Litomyšl)
(Uvolni se do života)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Malý badatel) Di 19.10.21 17:00 - 19:00
Familienzentrum Leitomischl (Litomyšl)
(Malý badatel)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Litomyšl jinak) Mo 20.09.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Do 14.10.21 - Fr 05.11.21
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou) Di 19.10.21 16:00
Stadtbibliothek Zwittau (Svitavy)
(Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Zpráva) Di 19.10.21 19:30
Kino Weltraum (Svitavy)
(Zpráva)
(Láska na špičkách) Di 19.10.21 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Láska na špičkách)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.09.21 - Mi 10.11.21
Messe-Loch / Ausstellungsloch (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

fachlich (Anzahl: 1)

(Cestovatelský večer) Di 19.10.21 19:00
Gemeindehaus (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fr 01.10.21 - Mo 25.10.21
Stadtgalerie Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

gesellschaftliche (Anzahl: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fr 01.10.21 - Do 14.04.22
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Cestovatelský večer) Di 19.10.21 19:00
Gemeindehaus (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)
(Cestovatelský večer) Di 19.10.21 19:00
Gemeindehaus (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)
(Cestovatelský večer) Di 19.10.21 19:00
Gemeindehaus (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Láska na špičkách) Di 19.10.21 19:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko) - Kinohalle
(Láska na špičkách)
(Karel) Di 19.10.21 18:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Karel)

Kirchliche (Anzahl: 2)

(Bohoslužba) Di 19.10.21 18:00
St. Wenzel Kapelle (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 19.10.21 18:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(Cvičení pro děti od 9 měsíců do 3 let) Di 19.10.21 15:00
Mutterzentrum Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro děti od 9 měsíců do 3 let)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou) Di 19.10.21 17:45
Mutterzentrum Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou)
(Intervalový trénink) Di 19.10.21 19:00
Zentrum Johannes XXIII. (Hlinsko)
(Intervalový trénink)
(Cvičení pro maminky s dětmi) Di 19.10.21 17:00
Mutterzentrum Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro maminky s dětmi)
(Úterní hodinová cvičení seniorů) Di 19.10.21 14:00
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Úterní hodinová cvičení seniorů)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Mi 13.10.21 - Mi 20.10.21
Rtyně v Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Di 05.10.21 - Di 30.11.21
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Beseda s Hanou Marií Körnerovou) Di 19.10.21 17:00
(Náchod)
(Beseda s Hanou Marií Körnerovou)

Kino - Film (Anzahl: 3)

(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Di 19.10.21 10:00
Club "Am Schießplatz" (Králíky)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Di 19.10.21 17:00
Club "Am Schießplatz" (Králíky)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Láska na špičkách) Di 19.10.21 20:00
Club "Am Schießplatz" (Králíky)
(Láska na špičkách)

Musik (Anzahl: 1)

(Můj první koncertík) Di 19.10.21 18:00
(Králíky) - Konferenzhalle
(Můj první koncertík)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fr 03.09.21 - Di 26.10.21
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Stav a vize dopravy v Hradci Králové) Di 19.10.21 17:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Stav a vize dopravy v Hradci Králové)
(Šarmantní osobnost roku 2020) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 19.10.21 19:00 - 20:30
Kongreßzentrum Aldis (Hradec Králové) - Große Halle
(Šarmantní osobnost roku 2020)
(Jednotka intenzivního života - projekce s debatou) Di 19.10.21 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Jednotka intenzivního života - projekce s debatou)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Atlas ptáků) Di 19.10.21 10:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Atlas ptáků)
(Jednotka intenzivního života - projekce s debatou) Di 19.10.21 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Jednotka intenzivního života - projekce s debatou)
(Karel) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 19.10.21 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 19.10.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

Theater (Anzahl: 1)

(Maryša) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 19.10.21 19:00 - 20:30
Klicpera-Theater (Hradec Králové)
(Maryša)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mo 13.09.21 - Sa 18.12.21
Kultur- und Informationszentrum der Stadt Pschelautsch (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Mo 20.09.21 - Mi 20.10.21
Theater 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Di 05.10.21 - Di 02.11.21
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sa 09.10.21 - Mi 20.10.21
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)
(Výstava Humor) Di 19.10.21 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

fachlich (Anzahl: 4)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Petr Vorel: Zrádce nebo zkušený diplomat?) Di 19.10.21 18:00
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Petr Vorel: Zrádce nebo zkušený diplomat?)
(Pravidelné lekce severské chůze) Di 19.10.21 17:00
Pardubice
(Pravidelné lekce severské chůze)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) Di 19.10.21 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)

Freizeit (Anzahl: 6)

(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

Musik (Anzahl: 1)

(Dvořákovo klavírní kvarteto a Cyril Höschl) Di 19.10.21 19:00
Musiksaal Rathaus (Pardubice)
(Dvořákovo klavírní kvarteto a Cyril Höschl)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(Pravidelné lekce severské chůze) Di 19.10.21 17:00
Pardubice
(Pravidelné lekce severské chůze)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) Di 19.10.21 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)

Theater (Anzahl: 3)

(Kauza Médeia) Di 19.10.21 19:00
Theater Exil (Pardubice)
(Kauza Médeia)
(Sara Bocchini & Divadlo Continuo: Monstrum And Here I Am Blind) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 19.10.21 20:00
Theater 29 (Pardubice)
(Sara Bocchini & Divadlo Continuo: Monstrum And Here I Am Blind)
(Někdo přijde) Di 19.10.21 19:00
Ostböhmisches Theater Pardubitz - Kleine Szene im Hof (Pardubice)
(Někdo přijde)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 111

Finde Deine Aktivität