Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
Klar 4°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

27.10. (23:00)
heute
Klar
4°C
28.10.
Morgen
Klar
15°C/5°C
29.10.
FreitagFast heiter
14°C/4°C
30.10.
Samstagmit Aufklärungen
14°C/4°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 19)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mo 03.05.21 - So 31.10.21
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) So 17.10.21
Schloss Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Do 30.09.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fr 01.10.21 - Sa 30.10.21
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Fr 01.10.21 - So 24.10.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Mo 04.10.21 - Di 30.11.21
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Di 05.10.21 - Mi 27.10.21
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Do 07.10.21 - Di 30.11.21
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Do 14.10.21 - So 14.11.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fr 15.10.21 - Do 18.11.21
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) So 17.10.21 09:00 - 16:00
Restaurant Fontäne (Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Do 01.04.21 - So 31.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

fachlich (Anzahl: 1)

(Manželské večery) So 17.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)

Gastronomie (Anzahl: 2)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) Fr 15.10.21 - So 17.10.21
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Fr 15.10.21 - So 17.10.21
Bungalow Hvězda (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Rodina na stezce) So 17.10.21
Sinnespfad "Durch das Tal des Rathsdorfer Baches" (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Manželské večery) So 17.10.21 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

historische (Anzahl: 1)

(Honění kohouta) So 17.10.21 13:30
(Letohrad - Kunčice)
(Honění kohouta)

Kino - Film (Anzahl: 7)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) So 17.10.21 17:00
Kino Máj (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(100% vlk) So 17.10.21 17:00
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(100% vlk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) So 17.10.21 17:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Myši patří do nebe) So 17.10.21 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Myši patří do nebe)
(Láska na špičkách) So 17.10.21 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) So 17.10.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) So 17.10.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)

Kirchliche (Anzahl: 2)

(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové) So 17.10.21
Kirche St. Peter und Paul (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) So 17.10.21
Kirche St. Wenzel (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fr 01.10.21 - So 31.10.21
Touristenherberge Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Rodina na stezce) So 17.10.21
Sinnespfad "Durch das Tal des Rathsdorfer Baches" (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B) So 17.10.21 10:00
Fußballspielplatz (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda) So 17.10.21 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda)

Theater (Anzahl: 1)

(Carmen Y Carmen) So 17.10.21 19:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Carmen Y Carmen)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) So 13.06.21 - Sa 27.11.21
Miroslav Kubík Galerie (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mo 06.09.21 - So 31.10.21
Schloss Gratzen (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Di 04.05.21 - So 29.05.22
Portmoneum – Josefa Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fr 24.09.21 - So 24.10.21
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) So 26.09.21 - So 06.02.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fr 01.10.21 - Di 30.11.21
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Do 14.10.21 - Do 21.10.21
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Fr 15.10.21 - So 24.10.21
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.21 - Fr 26.11.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

fachlich (Anzahl: 1)

(Pomáhat je v módě) So 17.10.21 18:00
Stadtklub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Pomáhat je v módě)

Freizeit (Anzahl: 3)

(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Drakiáda) So 17.10.21 14:00
(Litomyšl)
(Drakiáda)
(Auto-moto-burza) So 17.10.21 06:00
Flachbahn Zwittau (Svitavy)
(Auto-moto-burza)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Litomyšl jinak) Mo 20.09.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Do 14.10.21 - Fr 05.11.21
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Myši patří do nebe) So 17.10.21 16:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) So 17.10.21 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Karel) So 17.10.21 19:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Karel)
(Venom 2: Carnage přichází) So 17.10.21 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Setkání křesťanského společenství) So 17.10.21 17:00
Christliches Zentrum (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

Musik (Anzahl: 1)

(Koncert) So 17.10.21 14:00
Kostel sv. Jana Křtitele (Perálec)
(Koncert)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek) So 17.10.21 09:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová) So 17.10.21 10:00
Handelsakademie und Höhere Fachschule für Ökonomie (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice) So 17.10.21 09:00
So 17.10.21 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice)
(TJ Svitavy A – Moravany) So 17.10.21 14:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Moravany)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín) So 17.10.21 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Di 05.10.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.09.21 - Mi 10.11.21
Messe-Loch / Ausstellungsloch (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fr 01.10.21 - Mo 25.10.21
Stadtgalerie Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

Gastronomie (Anzahl: 2)

(Zvěřinové hody) Fr 15.10.21 - So 17.10.21
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) So 17.10.21 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fr 01.10.21 - Do 14.04.22
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) So 17.10.21 13:00 - 17:00
Sokolturnhalle (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) So 17.10.21 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)

Kino - Film (Anzahl: 6)

(Croodsovi: Nový věk) So 17.10.21 15:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Croodsovi: Nový věk)
(Myši patří do nebe) So 17.10.21 16:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko) - Kinohalle
(Myši patří do nebe)
(Zbožňovaný) So 17.10.21 17:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Zbožňovaný)
(Neznámý) So 17.10.21 19:30
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Neznámý)
(Karel) So 17.10.21 19:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko) - Kinohalle
(Karel)
(Zátopek) So 17.10.21 18:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Zátopek)

Kirchliche (Anzahl: 16)

(Bohoslužba) So 17.10.21 10:30
Oratorium von der Evangelischen Kirche der Böhmischen Brüder (Skuteč)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 08:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 08:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 08:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 09:00
Kirche Mariä Geburt (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 09:00
Festung (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 09:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 09:00
Evangelische Kirche (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) So 17.10.21 10:00
Apostelkirche Chor Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) So 17.10.21 10:30
Kirche St. Peter und Paul, Apostel - Pfarrkirche (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 10:30
Evangelische Kirche (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 17.10.21 10:30
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) So 17.10.21 08:00
Kirche Aller Heiligen (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 17.10.21 09:30
Kirche St. Michael, Erzengel (Licibořice)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) So 17.10.21 09:30
Evangelische Kirche (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) So 17.10.21 09:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)

Musik (Anzahl: 1)

(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) So 17.10.21 13:00 - 17:00
Sokolturnhalle (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(HC Hlinsko - Polička) So 17.10.21 09:00
So 17.10.21 11:00
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov) So 17.10.21 13:00
(Hlinsko)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov)
(Veřejné bruslení) So 17.10.21 13:15
Winterstadion (Hlinsko)
(Veřejné bruslení)
(FC Hlinsko - Tochovice) So 17.10.21 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Tochovice)
(HC Hlinsko - Choceň) So 17.10.21 17:30
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Choceň)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Mi 13.10.21 - Mi 20.10.21
Rtyně v Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Di 05.10.21 - Di 30.11.21
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Do 23.09.21 - So 07.11.21
Galerie für darstellende Kunst Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fr 03.09.21 - Di 26.10.21
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

Kino - Film (Anzahl: 6)

(Tlapková patrola ve filmu) So 17.10.21 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Malířka a zloděj) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Malířka a zloděj)
(Karel) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 17:30
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)
(Myši patří do nebe) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 13:00
So 17.10.21 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Myši patří do nebe)
(Zpráva) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 20:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Zpráva)

Theater (Anzahl: 1)

(Tygr bábovek) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 17.10.21 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Tygr bábovek)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(FlerMarket Pardubice) So 17.10.21 10:00 - 17:00
Congress Centre Pardubitz (Pardubice)
(FlerMarket Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mo 13.09.21 - Sa 18.12.21
Kultur- und Informationszentrum der Stadt Pschelautsch (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Mo 20.09.21 - Mi 20.10.21
Theater 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Di 05.10.21 - Di 02.11.21
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sa 09.10.21 - Mi 20.10.21
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

fachlich (Anzahl: 2)

(Mošto-zelo braní) So 17.10.21 14:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

Freizeit (Anzahl: 6)

(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Mošto-zelo braní) So 17.10.21 14:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)

Musik (Anzahl: 2)

(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert) So 17.10.21 15:00
Kirche St. Maria Magdalena - Pfarrkirche (Lázně Bohdaneč)
(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj) So 17.10.21 17:00
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Sezemice)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B) So 17.10.21 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B)
(Podzimní Bára) So 17.10.21
Pardubice
(Podzimní Bára)

Theater (Anzahl: 2)

(Kolíbá se velryba) So 17.10.21 15:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Kolíbá se velryba)
(Pohádka perníková, šípková a červená) So 17.10.21 10:00 - 15:00
Theater Exil (Pardubice)
(Pohádka perníková, šípková a červená)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 139

Finde Deine Aktivität