Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
Fast heiter 12°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

27.9. (05:30)
heute
Fast heiter
12°C
28.9.
Morgen
Regenschauer
22°C/13°C
29.9.
MittwochGelegentlich Regen
21°C/12°C
30.9.
Donnerstagmit Aufklärungen
15°C/8°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 16)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mo 03.05.21 - So 31.10.21
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Do 24.06.21 - Do 30.09.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Do 09.09.21 - So 03.10.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Mi 15.09.21 - Do 30.09.21
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Mi 15.09.21 - Do 30.09.21
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 17.09.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(35. výstava hub)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Do 01.04.21 - So 31.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

fachlich (Anzahl: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

Freizeit (Anzahl: 4)

(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti) So 26.09.21
Militärisches Museum Kraliky (Králíky), Der Artilleriefestung Bouda (Těchonín), Museum des tschechoslowakischen Walls aus den Jahren 1935-8 - Bunker K-S 14 "An der Ziegelei" ("U cihelny") (Králíky), Infanteriewerk K-S 5 U Potoka (Králíky), Militärisches Museum Lichkov (Lichkov), Artilleristische Festung Hůrka (Králíky)
(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
Sopotnice
(Morava na kole)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) Do 23.09.21 - Di 28.09.21
Bungalow Hvězda (Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Svatováclavské slavnosti) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)

Kino - Film (Anzahl: 8)

(Hotel Transylvánie: Transformánie) So 26.09.21 15:30
Kino Máj (Choceň)
(Hotel Transylvánie: Transformánie)
(Tlapková patrola ve filmu) So 26.09.21 17:00
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Cesta domů) So 26.09.21 20:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Cesta domů)
(Zbožňovaný) So 26.09.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Zbožňovaný)
(Tlapková patrola ve filmu) So 26.09.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Tlapková patrola ve filmu)
(100% Vlk) So 26.09.21 17:00
Fidiko (Žamberk)
(100% Vlk)
(Tlapková patrola ve filmu) So 26.09.21 18:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zbožňovaný) So 26.09.21 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)

Kirchliche (Anzahl: 1)

(Mše svatá) So 26.09.21 10:30
Kirche der hl. Dreifaltifkeit - Pfarrkirche (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

Musik (Anzahl: 2)

(Mozart z Dobrušky Augustin Šenkýř) So 26.09.21 17:00
Kirche St. Wenzel (Dobruška)
(Mozart z Dobrušky Augustin Šenkýř)
(Varhanní koncert) So 26.09.21 16:00
Kunstschule (Choceň)
(Varhanní koncert)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 10.09.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) Fr 24.09.21 - Di 28.09.21
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)
(Jablonné nad Orlicí - Jaroměřice) So 26.09.21 13:00
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Jaroměřice)
(Jablonné nad Orlicí - Mor. Třebová) So 26.09.21 15:30
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Mor. Třebová)
(Hokej: Česká Třebová – Skuteč) So 26.09.21 17:00
Winterstadion na Skalce (Česká Třebová)
(Hokej: Česká Třebová – Skuteč)

Theater (Anzahl: 1)

(Úča musí pryč!) So 26.09.21 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Úča musí pryč!)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) So 13.06.21 - Sa 27.11.21
Miroslav Kubík Galerie (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) So 13.06.21 - So 03.10.21
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) So 01.08.21 - So 10.10.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mo 06.09.21 - So 31.10.21
Schloss Gratzen (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Di 04.05.21 - So 29.05.22
Portmoneum – Josefa Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Di 01.06.21 - So 03.10.21
Städtische Bildergalerie (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
Lebendige Mauer (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
Kino Weltraum (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Touristeninformationszentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fr 03.09.21 - Do 30.09.21
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fr 17.09.21 - Fr 15.10.21
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) So 26.09.21 - So 06.02.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Svatováclavské menu) Sa 25.09.21 - Di 28.09.21
(Litomyšl)
(Svatováclavské menu)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mo 06.09.21 - Do 30.09.21
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Do 16.09.21 - Di 28.09.21
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) Mo 20.09.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

Kino - Film (Anzahl: 5)

(Králíček Petr bere do zaječích) So 26.09.21 16:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Králíček Petr bere do zaječích)
(Dračí země) So 26.09.21 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Dračí země)
(Deníček moderního fotra) So 26.09.21 19:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)
(Okupace) So 26.09.21 19:30
Kino Weltraum (Svitavy)
(Okupace)
(Zbožňovaný) So 26.09.21 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

Kirchliche (Anzahl: 5)

(Bohoslužba - Mladočov) So 26.09.21 08:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Nové Hrady) So 26.09.21 09:30
Kirche des Hl. Jakob des Älteren (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) So 26.09.21 11:00
Kostel sv. Jana Křtitele (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Proseč) So 26.09.21 08:00
Kirche St. Nikolaus, Bischof (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Setkání křesťanského společenství) So 26.09.21 18:00
Christliches Zentrum (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 7)

(MČR pro upoutané modely) Sa 25.09.21 - So 26.09.21
Modellierstadion Cihelna (Ziegelei) (Svitavy)
(MČR pro upoutané modely)
(Atletika: Krajský přebor družstev mladšího žactva) So 26.09.21 10:00
(Litomyšl-Město)
(Atletika: Krajský přebor družstev mladšího žactva)
(TJ SY – Trutnov) So 26.09.21 10:00
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY – Trutnov)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Lanžhot) So 26.09.21 10:30
So 26.09.21 12:15
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Lanžhot)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. FK Spartak Choceň) So 26.09.21 13:00
Sokolturnhalle (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. FK Spartak Choceň)
(TJ SY A – Holice) So 26.09.21 15:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY A – Holice)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Žižkov) So 26.09.21 16:45
Stadtsporthalle (Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Žižkov)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Setkání zahradních železnic) So 26.09.21 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)
(Výstava věnečků) Di 11.05.21 - Do 30.09.21
Zentrum Behaglichkeit (Pohůdka) (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mo 02.08.21 - Do 30.09.21
Zentrum Behaglichkeit (Pohůdka) (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) So 22.08.21 - Mi 29.09.21
Ausstellungssaal des Karel-Pippich-Theater (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

fachlich (Anzahl: 1)

(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) So 26.09.21 10:00 - 15:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

Freizeit (Anzahl: 1)

(Rozloučení s létem) So 26.09.21 14:00 - 16:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s létem)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Posvícenské posezení) Sa 25.09.21 - Mo 27.09.21
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) So 26.09.21 10:00 - 15:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

historische (Anzahl: 1)

(Setkání zahradních železnic) So 26.09.21 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Tlapková patrola ve filmu) So 26.09.21 16:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko) - Kinohalle
(Tlapková patrola ve filmu)
(Marťanské lodě) So 26.09.21 19:30
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Marťanské lodě)
(Zbožňovaný) So 26.09.21 19:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Zbožňovaný)
(Jedině Tereza) So 26.09.21 17:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)

Kirchliche (Anzahl: 10)

(Bohoslužba) So 26.09.21 08:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 08:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 09:00
Festung (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 09:00
Evangelische Kirche (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) So 26.09.21 10:00
Apostelkirche Chor Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) So 26.09.21 09:00
Kirche Mariä Geburt (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 08:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 10:30
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 10:30
Kirche St. Peter und Paul, Apostel - Pfarrkirche (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 26.09.21 09:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(Rybářské závody) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
Štěpánov (Štěpánov)
(Rybářské závody)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová B) So 26.09.21 09:00
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová B)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fr 17.09.21 - Mi 29.09.21
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

fachlich (Anzahl: 1)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) So 26.09.21 09:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Sportovní hry celníků) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Svatomichalská pouť) Sa 25.09.21 - So 26.09.21
Velké náměstí (Králíky)
(Svatomichalská pouť)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 5)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) So 26.09.21 09:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)
(Sportovní hry celníků) Fr 24.09.21 - So 26.09.21
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec) So 26.09.21 10:00
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec/Rozhovice) So 26.09.21 11:45
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec/Rozhovice)
(FC Jiskra 2008 A – Tatenice) So 26.09.21 15:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Tatenice)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fr 03.09.21 - Di 26.10.21
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

gesellschaftliche (Anzahl: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) Do 01.04.21 - Do 30.09.21
Impuls HK, Zentrum der Unterstützung der künstlerischen Aktivitäten (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Do 01.07.21 - Do 30.09.21
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 18:00 - 19:00
Heilig-Geist-Kirche (Hradec Králové)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 10:00 - 17:00
Theater Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

Kino - Film (Anzahl: 5)

(100% Vlk) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(100% Vlk)
(Ainbo: hrdinka pralesa) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 16:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Ainbo: hrdinka pralesa)
(Quo vadis, Aida?) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 17:30
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Quo vadis, Aida?)
(Zbožňovaný) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Zbožňovaný)
(Jedině Tereza) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 18:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Jedině Tereza)

Musik (Anzahl: 1)

(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 18:00 - 19:00
Heilig-Geist-Kirche (Hradec Králové)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert)

Theater (Anzahl: 1)

(Jak to bylo, pohádko?) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 26.09.21 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Jak to bylo, pohádko?)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mo 21.12.20 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) Mo 20.09.21 - Mi 20.10.21
Theater 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

fachlich (Anzahl: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) So 26.09.21 08:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)

Freizeit (Anzahl: 12)

(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny) So 26.09.21
Zivilschutz-Beobachtungsstand bei Mikulovice (Mikulovice)
(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny)
(Vilém 500: Pardubice za pánů z Pernštejna) So 26.09.21 13:00
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice), Pardubice
(Vilém 500: Pardubice za pánů z Pernštejna)
(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Současná fotografie) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Léto u moře) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Těsné formy) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)

historische (Anzahl: 1)

(Krajské dožínky) So 26.09.21 11:00 - 20:00
Komenského náměstí (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Krajské dožínky)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 1)

(Turnaj v terénním golfu pro celou rodinu) So 26.09.21 15:00 - 18:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Turnaj v terénním golfu pro celou rodinu)

Theater (Anzahl: 2)

(Moje hra) So 26.09.21 19:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Moje hra)
(Venkov) So 26.09.21 19:00
Ostböhmisches Theater Pardubitz - Kleine Szene im Hof (Pardubice)
(Venkov)

fachlich (Anzahl: 1)

(Bylinkobraní) So 26.09.21 10:00 - 17:00
Schloss Žireč (Žireč)
(Bylinkobraní)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Bylinkobraní) So 26.09.21 10:00 - 17:00
Schloss Žireč (Žireč)
(Bylinkobraní)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 147

Finde Deine Aktivität