Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite der Region Pardubitz
Die Tschechische Republik
Fast heiter 13°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

27.9. (05:00)
heute
Fast heiter
13°C
28.9.
Morgen
Regenschauer
22°C/13°C
29.9.
MittwochGelegentlich Regen
21°C/12°C
30.9.
Donnerstagmit Aufklärungen
15°C/8°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mo 03.05.21 - So 31.10.21
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) So 19.09.21
Schloss Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Do 24.06.21 - Do 30.09.21
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Fr 02.07.21 - So 19.09.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Mi 01.09.21 - So 31.10.21
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Do 02.09.21 - So 31.10.21
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Knihaři z Lanškrouna) Do 02.09.21 - So 14.11.21
Schloss Landskron - Stadtmuseum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Do 09.09.21 - Fr 31.12.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Do 09.09.21 - So 03.10.21
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) Di 14.09.21 - Mo 01.11.21
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Mi 15.09.21 - Do 30.09.21
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Mi 15.09.21 - Do 30.09.21
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fr 17.09.21 - Di 30.11.21
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Do 01.04.21 - So 31.10.21
Schloss Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

fachlich (Anzahl: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

Freizeit (Anzahl: 3)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mo 01.03.21 - So 31.10.21
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mi 24.03.21 - Do 18.11.21
(Choceň)
(Lovci perel)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) So 19.09.21 09:00 - 12:00
Jára Cimrmans Museum und Stübchen (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Sokolení v Kerharticích) So 19.09.21 13:30
(Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
(Sokolení v Kerharticích)
(Beseda Krajinou příběhů) So 19.09.21 17:30
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Beseda Krajinou příběhů)

Kino - Film (Anzahl: 7)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) So 19.09.21 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) So 19.09.21 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Mimi šéf: Rodinný podnik 3D) So 19.09.21 17:00
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Mimi šéf: Rodinný podnik  3D)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů) So 19.09.21 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) So 19.09.21 20:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Zátopek) So 19.09.21 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zátopek)
(Králíček Petr bere do zaječích) So 19.09.21 18:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Králíček Petr bere do zaječích)

Musik (Anzahl: 2)

(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet) So 19.09.21 17:00
Dobruška
(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet)
(XIV. Dechovka na zámku) So 19.09.21 14:00
Kunstschule (Choceň)
(XIV. Dechovka na zámku)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 6)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fr 10.09.21 - So 31.10.21
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Mo 13.09.21 - So 19.09.21
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu) So 19.09.21 08:00 - 16:00
Ski Areal Peklák (Česká Třebová)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu)
(Závody minikár) So 19.09.21 09:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk) So 19.09.21 10:00
Fußballstadion (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku) So 19.09.21 13:00
Fußballspielplatz (Orlické Podhůří)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku)

Theater (Anzahl: 1)

(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska) So 19.09.21 15:00
Kleine Szene (Česká Třebová)
(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) So 13.06.21 - Sa 27.11.21
Miroslav Kubík Galerie (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) So 13.06.21 - So 03.10.21
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) So 01.08.21 - So 10.10.21
Haus Zu den Rittern - Städtische Galerie Leitomischl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sa 04.09.21 - So 19.09.21
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mo 06.09.21 - So 31.10.21
Schloss Gratzen (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Di 04.05.21 - So 29.05.22
Portmoneum – Josefa Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Di 01.06.21 - So 03.10.21
Städtische Bildergalerie (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) So 22.08.21 - So 02.01.22
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
Lebendige Mauer (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
Kino Weltraum (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Výstava fotografií) Mi 01.09.21 - Do 30.09.21
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) Do 02.09.21 - Do 30.09.21
Touristeninformationszentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fr 03.09.21 - Do 30.09.21
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fr 17.09.21 - Fr 15.10.21
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)

Freizeit (Anzahl: 3)

(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor) So 19.09.21 11:00
So 19.09.21 14:00
Schloss Leitomischl (Litomyšl)
(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor)
(Dětská herna) Di 04.05.21 - Fr 31.12.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Auto-moto-burza) So 19.09.21 06:00
Flachbahn Zwittau (Svitavy)
(Auto-moto-burza)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mo 06.09.21 - Do 30.09.21
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Do 16.09.21 - Di 28.09.21
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Nedělní odpoledne o dopravě) So 19.09.21 13:00
(Litomyšl)
(Nedělní odpoledne o dopravě)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) So 19.09.21 17:00
Kino Weltraum (Svitavy)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 19.09.21 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) So 19.09.21 19:00
Šembera-Theater (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Okupace) So 19.09.21 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Okupace)

Musik (Anzahl: 3)

(Klasika vs. Jazz) So 19.09.21 10:00
Smetana´s Haus (Litomyšl) - Große Halle
(Klasika vs. Jazz)
(Kloboukový koncert) So 19.09.21 16:00
Hus-Kollegium - Kirche (Vysoké Mýto)
(Kloboukový koncert)
(Varhanní koncert) So 19.09.21 17:00
Kostel sv. Jana Křtitele (Bystré u Poličky)
(Varhanní koncert)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 3)

(Rozběhneme pěstounství) Mo 13.09.21 - So 19.09.21
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov) So 19.09.21 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň) So 19.09.21 17:00
Winterstadion (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň)

Theater (Anzahl: 1)

(Zlatý hřebík) So 19.09.21 12:00
Smetana´s Haus (Litomyšl) - Große Halle
(Zlatý hřebík)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fr 09.07.21 - So 31.10.21
Schloss Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Di 11.05.21 - Do 30.09.21
Zentrum Behaglichkeit (Pohůdka) (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mo 02.08.21 - Do 30.09.21
Zentrum Behaglichkeit (Pohůdka) (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) So 22.08.21 - Mi 29.09.21
Ausstellungssaal des Karel-Pippich-Theater (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) So 05.09.21 - So 31.10.21
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sa 11.09.21 - So 19.09.21
Bergbaude Schweizerei - Museum (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Mo 13.09.21 - So 19.09.21
Gemeindehaus (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

fachlich (Anzahl: 2)

(Skautská kavárna) So 19.09.21 09:30
Zentrum Johannes XXIII. (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sa 18.09.21 - So 19.09.21
Elternzentrum Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Speciální prohlídky zámku) So 19.09.21 11:00 - 13:00
Schloss Slatiňany (Slatiňany)
(Speciální prohlídky zámku)
(Dětské odpoledne) So 19.09.21 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)

gesellschaftliche (Anzahl: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sa 11.09.21 - So 19.09.21
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Skautská kavárna) So 19.09.21 09:30
Zentrum Johannes XXIII. (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Dětské odpoledne) So 19.09.21 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem) So 19.09.21 18:00
Museum des Puppenspiels in Chrudim (Chrudim)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem)

Kino - Film (Anzahl: 3)

(Večírek) So 19.09.21 17:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Večírek)
(Deníček moderního fotra) So 19.09.21 19:30
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Deníček moderního fotra)
(Mimi šéf: rodinný podnik) So 19.09.21 15:00
Städtisches Kino Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)

Kirchliche (Anzahl: 18)

(Farní den) So 19.09.21
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Farní den)
(Mše svatá) So 19.09.21 07:30
Kirche St. Maria Magdalena (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 19.09.21 08:00
Kirche Mariä Himmerfahrt (Skuteč)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 19.09.21 09:30
Kirche Mariä Sieben Schmerzen (Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše svatá) So 19.09.21 09:30
Kirche des Hl. Jakob des Älteren (Raná)
(Mše svatá)
(Bohoslužba) So 19.09.21 10:30
Evangelische Kirche (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše sv.) So 19.09.21 11:00
Kapelle St. Johannes Nepomuk (Skuteč, Skutíčko)
(Mše sv.)
(Mše sv.) So 19.09.21 18:00
Kirche St. Corpus Christi (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) So 19.09.21 08:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 08:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 09:00
Festung (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 09:00
Evangelische Kirche (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) So 19.09.21 10:00
Apostelkirche Chor Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) So 19.09.21 09:00
Kirche Mariä Geburt (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 08:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 10:30
Kirche der Allerheiligsten Dreifaltigkeit (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 10:30
Kirche St. Peter und Paul, Apostel - Pfarrkirche (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) So 19.09.21 09:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

Musik (Anzahl: 1)

(Dan Bárta a Ilustratosphere) So 19.09.21 19:00
Karl-Pippich-Theater (Chrudim)
(Dan Bárta a Ilustratosphere)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 4)

(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) So 19.09.21
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)
(Hasičská soutěž) So 19.09.21
(Slatiňany)
(Hasičská soutěž)
(Rybářské závody) So 19.09.21 07:00 - 15:00
Slatiňany
(Rybářské závody)
(FC Hlinsko - Náchod) So 19.09.21 15:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Náchod)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 2)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fr 17.09.21 - Mi 29.09.21
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)
(Farmářské trhy) So 19.09.21 08:00
Červená Voda
(Farmářské trhy)

Kirchliche (Anzahl: 2)

(Víkend pro rodiny) Fr 17.09.21 - So 19.09.21
Berg der Muttergottes (Hedeč) mit der Kirche Mariä Himmelfahrt - Kloster und Wallfahrtsort (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Fr 17.09.21 - So 19.09.21
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice) So 19.09.21 13:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B) So 19.09.21 15:30
(Červená Voda)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fr 03.09.21 - Di 26.10.21
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Mo 06.09.21 - Mo 20.09.21
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

gesellschaftliche (Anzahl: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) Do 01.04.21 - Do 30.09.21
Impuls HK, Zentrum der Unterstützung der künstlerischen Aktivitäten (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Do 01.07.21 - Do 30.09.21
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Zažít Velké náměstí jinak!) So 19.09.21 14:00 - 22:00
Velké náměstí (Hradec Králové)
(Zažít Velké náměstí jinak!)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 19.09.21 10:00 - 17:00
Theater Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Tlapková patrola ve filmu) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 19.09.21 13:30
So 19.09.21 16:00
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 19.09.21 20:30
Bio Central (Hradec Králové) - Große Halle
(Láska pod kapotou)

Theater (Anzahl: 1)

(O kůzlátkách) Die Eintrittskarte kann bestellt werden So 19.09.21 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O kůzlátkách)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mo 21.12.20 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mi 23.06.21 - So 07.11.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fr 01.01.21 - Fr 31.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Mi 09.06.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Di 07.09.21 - So 21.11.21
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) So 19.09.21 08:00 - 15:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

fachlich (Anzahl: 1)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

Freizeit (Anzahl: 12)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) So 19.09.21 13:00
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Akce - stará řemesla) So 19.09.21 14:00 - 17:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)
(Museum virtualis) Do 29.04.21 - Fr 31.12.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Těsné formy) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Léto u moře) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Do 09.09.21 - Mi 22.12.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Schloss (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Do 09.09.21 - So 10.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Akce - stará řemesla) So 19.09.21 14:00 - 17:00
Ekozentrum Paleta (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

Musik (Anzahl: 2)

(Jam Session) So 19.09.21 14:00 - 18:00
(Pardubice)
(Jam Session)
(Taneční odpolední čaje) So 19.09.21 14:00
Kulturhaus Hronovice (Pardubice) - Große Halle
(Taneční odpolední čaje)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 2)

(Pardubický vinařský půlmraton) So 19.09.21
Bezdíčkova (Pardubice), Bubeníkova (Pardubice), Fáblovka (Pardubice), Hradecká (Pardubice), Husova (Pardubice), Jahnova (Pardubice), Kunětická (Pardubice), Labská (Pardubice), Masarykovo náměstí (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Sakařova (Pardubice), Smetanovo náměstí (Pardubice), Studentská (Pardubice), třída Míru (Pardubice), U Stadionu (Pardubice)
(Pardubický vinařský půlmraton)
(Kolem sečské přehrady) So 19.09.21
Pardubice
(Kolem sečské přehrady)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 150

Finde Deine Aktivität