Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN
loading...
Touristischer Navigator
Viki
Offizielle Tourismus-Webseite
der Region Pardubitz
Regen 10°C
Wetter

Wetter - Pardubitz (Pardubice)

26.9. (00:30)
heute
Regen
10°C
27.9.
Morgen
Dichtbewölkt
13°C/7°C
28.9.
MontagBewölkt
15°C/8°C
29.9.
DienstagBewölkt
15°C/8°C
Quelle: Wetter Meteocentrum

Veranstaltungs-kalender

Veranstaltungssuche:
Gebiete: Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Glatzer Bergland . . Adlergebirge (Orlické hory) und Vorgebirge. Böhmisch-Mährisches Grenzgebiet. Region Hradec Králové (Königgrätz). Region Pardubice (Pardubitz). Gebiet Chrudim-Hlinsko.
Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl. Karte für die Gebietsauswahl.








Beginn: Ende:
Weitere Suchkriterien

Karte

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 23)

(Čechoslováci v boji za vlast) Fr 14.02.20 - Sa 31.10.20
Museum für Spitzen Vamberk (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava)) Mi 01.04.20 - Sa 31.10.20
Opočno - Schloss (Opočno)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava))
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka)) Di 26.05.20 - Fr 30.10.20
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka))
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) Di 01.09.20 - Sa 31.10.20
Častolovice - Schloss (Častolovice) - Galerie
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Výstava loutek Hany Kozubové) Di 01.09.20 - Mi 30.09.20
Gesellschaftszentrum - Kino 70 (Dobruška)
(Výstava loutek Hany Kozubové)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce) Mo 21.09.20 - Do 15.10.20
Kornkammer - Adlergebirge-Museum (Rokytnice v Orlických horách)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce)
(Ve zdravém těle zdravý duch) Di 26.05.20 - Sa 31.10.20
Kolowrat-Schloss in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Ve zdravém těle zdravý duch)
(Na ostří meče) Fr 24.07.20 - Sa 31.10.20
Museum und Galerie von Adlergebirge (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice) Di 01.09.20 - Sa 31.10.20
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice)
(Výstava - Skvosty mapových archivů) Di 01.09.20 - Sa 31.10.20
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Skvosty mapových archivů)
(My se nenudíme) Di 01.09.20 - Mi 30.09.20
(Lanškroun)
(My se nenudíme)
(Bohumil Dušek) Mi 02.09.20 - Fr 30.10.20
(Letohrad)
(Bohumil Dušek)
(O životě dětí v Indii) Mi 02.09.20 - Mi 30.09.20
Kirche St. Wenzel (Lanškroun)
(O životě dětí v Indii)
(Světlo září) Sa 05.09.20 - So 15.11.20
Landskron - Schloss und Stadtmuseum (Lanškroun)
(Světlo září)
(Co mě baví) Sa 12.09.20 - Mi 07.10.20
Ständige Ausstellung über die Geschichte der Stadt (Jablonné nad Orlicí)
(Co mě baví)
(Výstava Dělal jsem toho moře - Restaurátor a umělec Jiří Josefík) Do 17.09.20 - So 08.11.20
Stadtmuseum (Česká Třebová)
(Výstava  Dělal jsem toho moře - Restaurátor a umělec Jiří Josefík)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie) Fr 18.09.20 - Fr 30.10.20
Museum und Galerie von Adlergebirge (Rychnov nad Kněžnou)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) Fr 18.09.20 - Sa 31.10.20
Museum und Galerie von Adlergebirge (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země) Fr 18.09.20 - Fr 30.10.20
Museum und Galerie von Adlergebirge (Rychnov nad Kněžnou)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země)
(O mně...) Di 22.09.20 - So 04.10.20
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(O mně...)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) Do 24.09.20 - Sa 14.11.20
Stadtmuseum Letohrad (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)
(Výstava - Velké prádlo) Fr 25.09.20 - So 15.11.20
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Velké prádlo)
(Výstava - 350 let od úmrtí J. A. Komenského) Di 29.09.20 10:00 - 15:00
Chor der Baptistischen Union (Choceň)
(Výstava - 350 let od úmrtí J. A. Komenského)

fachlich (Anzahl: 9)

(Výchova kluků) Di 29.09.20 09:30 - 11:30
Gemeindehaus (Solnice)
(Výchova kluků)
(Lidskost není docela ztracena) Di 29.09.20 15:00 - 18:00
Chor der Baptistischen Union (Choceň)
(Lidskost není docela ztracena)
(Líčení a péče o pleť podle non toxic) Di 29.09.20 16:30 - 18:30
Weg für die Familie und Kindergruppe Stiefmütterchen (Žamberk)
(Líčení a péče o pleť podle non toxic)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové) Di 29.09.20 17:00
Stadtmuseum (Česká Třebová)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové)
(Výchova kluků) Di 29.09.20 17:00 - 19:00
Déčko - Kinder- und Jugendhaus (Rychnov nad Kněžnou)
(Výchova kluků)
(Aby záda nebolela) Di 29.09.20 18:30
(Česká Třebová)
(Aby záda nebolela)
(Floristika) Di 29.09.20 18:30
Kultureinrichtung der Stadt Chotzen (Choceň)
(Floristika)
(Knižní klubíčko) Di 29.09.20 10:00
(Česká Třebová)
(Knižní klubíčko)
(Virtuální univerzita třetího věku - České dějiny a jejich souvislosti) Di 29.09.20 16:30
(Choceň)
(Virtuální univerzita třetího věku - České dějiny a jejich souvislosti)

Freizeit (Anzahl: 5)

(Za pokladem sovy Mutiny) Mi 01.07.20 - Mi 30.09.20
Touristeninformationszentrum der Stadt Dobruška (Dobruška)
(Za pokladem sovy Mutiny)
(Podzim ve Skipi - vstupné 1 + 1 zdarma) Mo 21.09.20 - Fr 09.10.20
SKiPi funpark (Letohrad)
(Podzim ve Skipi - vstupné 1 + 1 zdarma)
(Prodej vyřazených knih) Mo 21.09.20 - Do 15.10.20
(Jablonné nad Orlicí)
(Prodej vyřazených knih)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou) Di 29.09.20 09:00 - 10:00
Mutterzentrum Teddybär (Ústí nad Orlicí)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou)
(Říkám si a skotačím) Di 29.09.20 09:00 - 11:30
Familienzentrum Apfel (Jablonné nad Orlicí)
(Říkám si a skotačím)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Za pokladem sovy Mutiny) Mi 01.07.20 - Mi 30.09.20
Touristeninformationszentrum der Stadt Dobruška (Dobruška)
(Za pokladem sovy Mutiny)
(125. výročí založení sboru) Sa 26.09.20 - Di 29.09.20
Kostelec nad Orlicí
(125. výročí založení sboru)
(Zapomenuté Oustí 2) Di 29.09.20 17:00
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí 2)

Kino - Film (Anzahl: 4)

(Krajina ve stínu) Di 29.09.20 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Krajina ve stínu)
(Kino naslepo) Di 29.09.20 19:30
(Ústí nad Orlicí)
(Kino naslepo)
(3Bobule) Di 29.09.20 20:00
Fidiko (Žamberk)
(3Bobule)
(Štěstí je krásná věc) Di 29.09.20 20:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
(Štěstí je krásná věc)

Musik (Anzahl: 3)

(Guarneri Trio Prague) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 29.09.20 19:30
Neues Schloss Adlerkosteletz - Schloss, Museum und Galerie (Kostelec nad Orlicí)
(Guarneri Trio Prague)
(Světýlka 2020) Fr 25.09.20 - Di 29.09.20
Kirche St. Johannes Nepomuk (Bartošovice v Orlických horách)
(Světýlka 2020)
(Jiří Černý na téma Petr Novák) Di 29.09.20 18:00
Doudleby nad Orlicí - Schloss (Doudleby nad Orlicí)
(Jiří Černý na téma Petr Novák)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 3)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Mi 02.09.20 - Fr 30.10.20
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Taneční kurzy pro mládež) Fr 11.09.20 - Sa 12.12.20
Orlovna (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku) Di 29.09.20 10:00
Mutterzentrum Teddybär (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku)

Theater (Anzahl: 1)

(Agentura Harlekýn - Ernest Thompson: Na Zlatém jezeře) Di 29.09.20 19:00
Kulturzentrum (Česká Třebová)
(Agentura Harlekýn - Ernest Thompson: Na Zlatém jezeře)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 20)

(Retrogaming) Di 12.05.20 - So 01.11.20
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Retrogaming)
(Dracula a ti druzí - krvavá historie) Mo 01.06.20 - Mi 30.09.20
Svojanov - Burg (Svojanov)
(Dracula a ti druzí - krvavá historie)
(Krvavý román Josefa Váchala) Fr 12.06.20 - Sa 31.10.20
(Litomyšl)
(Krvavý román Josefa Váchala)
(Second Life - druhý život) Do 02.07.20 - Mi 30.09.20
White Gallery (Osík)
(Second Life - druhý život)
(Zámecká divadla rodiny Waldstein-Wartenbergů) Do 16.07.20 - So 01.11.20
Schloss Leitomischl (Litomyšl)
(Zámecká divadla rodiny Waldstein-Wartenbergů)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce) Sa 12.09.20 - So 01.11.20
Politschka - Rathaus und Stadtgalerie (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Lucemburské opráski) Sa 19.09.20 - So 25.10.20
Regionalmuseum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Lucemburské opráski)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová) Mo 05.08.19 - Mi 28.10.20
Gratzen - Schloss (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová)
(Cirkusácká Litomyšl) Di 26.05.20 - So 17.01.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Cirkusácká Litomyšl)
(Městská obrazárna - stálá expozice) Di 26.05.20 - So 04.10.20
Städtische Bildergalerie (Litomyšl)
(Městská obrazárna - stálá expozice)
(Plán B) Do 02.07.20 - So 04.10.20
Litomyšl
(Plán B)
(Město-L) Sa 08.08.20 - So 04.10.20
Haus zu den Rittern - Galerie (Litomyšl)
(Město-L)
(Výstava naivních obrazů - Alexandra Dětinská) Mi 12.08.20 - Mi 30.09.20
Gratzen - Schloss (Nové Hrady)
(Výstava naivních obrazů - Alexandra Dětinská)
(Otmarovo oko) Di 01.09.20 - Fr 30.10.20
(Vysoké Mýto)
(Otmarovo oko)
(Diference pohledu II.) Di 01.09.20 - Mi 30.09.20
Kino Weltraum (Svitavy)
(Diference pohledu II.)
(Vladislav Steinbauer - Lidé kulturní i všední) Di 01.09.20 - Mi 30.09.20
Theater Trám (Svitavy)
(Vladislav Steinbauer - Lidé kulturní i všední)
(Obyčejný život Jaromíra Krosche) Fr 04.09.20 - So 11.10.20
Städtische Galerie (Vysoké Mýto)
(Obyčejný život Jaromíra Krosche)
(Hyperrealismus) Sa 05.09.20 - Mi 30.09.20
Galerie Pakosta (Litomyšl)
(Hyperrealismus)
(František Hoffmann 1920-2015) Di 08.09.20 - Mi 07.10.20
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(František Hoffmann 1920-2015)
(Voda a civilizace) Mi 09.09.20 - So 04.10.20
Přemysl-OtakarII.-Platz - städtische Denkmalschutzzone (Vysoké Mýto)
(Voda a civilizace)

fachlich (Anzahl: 1)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 29.09.20 - Di 24.11.20
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)

Freizeit (Anzahl: 2)

(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) Sa 28.03.20 - Sa 31.10.20
Geburtswohnung von Bedřich Smetana (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)
(Dětská cirkusová herna) Di 26.05.20 - So 17.01.21
Regionalmuseum Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská cirkusová herna)

gesellschaftliche (Anzahl: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mo 07.09.20 - Mi 30.09.20
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Virtuální Univerzita třetího věku) Di 29.09.20 10:00
Fabrika (Svitavy)
(Virtuální Univerzita třetího věku)
(Členská schůze) Di 29.09.20 14:00
Fabrika (Svitavy)
(Členská schůze)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Naděje) Di 29.09.20 19:30
Kino Weltraum (Svitavy)
(Naděje)
(Bábovky) Di 29.09.20 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Bábovky)

Musik (Anzahl: 1)

(Cikánský houslový virtuos Ivan Herák) Di 29.09.20 19:00
Theater Trám (Svitavy)
(Cikánský houslový virtuos Ivan Herák)

Theater (Anzahl: 1)

(Znovu a líp) Di 29.09.20 19:00
Smetana´s Haus (Litomyšl) - Große Halle
(Znovu a líp)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 10)

(Ultrafialové retro) Do 30.01.20 - So 09.01.22
Museum des Puppenspiels in Chrudim (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) Fr 18.09.20 - So 31.01.21
Regionalmuseum Chrudim (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) Fr 06.03.20 - So 01.11.20
Museum des Puppenspiels in Chrudim (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Víte, že...) Di 02.06.20 - Sa 31.10.20
Freilichtmuseum Hochland - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Víte, že...)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset let světovým kulturním dědictvím) Di 21.07.20 - Sa 31.10.20
Freilichtmuseum Hochland - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset let světovým kulturním dědictvím)
(Módní doplňky našich předků) Do 27.08.20 - Sa 31.10.20
Chrast - Stadmuseum, Schloss (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Výstava Pavel Šmíd - Nevěsta v červeném domě) Di 01.09.20 - So 18.10.20
Ausstellungssaal des Karel-Pippich-Theater (Chrudim)
(Výstava Pavel Šmíd - Nevěsta v červeném domě)
(Petr Berger - Ženy v přírodě) Mi 02.09.20 - Do 29.10.20
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Petr Berger - Ženy v přírodě)
(Výstava indických příběhů) Mo 07.09.20 - Fr 30.10.20
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Výstava indických příběhů)
(Legiovlak) Di 29.09.20 - So 04.10.20
Skuteč (Skuteč)

Freizeit (Anzahl: 3)

(Herna s tvořením a písničkou) Di 29.09.20 09:00
Mutterzentrum Hlinečánek (Hlinsko)
(Herna s tvořením a písničkou)
(Den charity) Di 29.09.20 14:00 - 17:00
Mutterzentrum DaR (Luže)
(Den charity)
(Keramika Moja) Di 29.09.20 16:00
Taksis - Zentrum der täglichen Aktivitäten vom Heim Auf dem Weg (Skuteč)
(Keramika Moja)

Gastronomie (Anzahl: 1)

(Skutečský Oktoberfest) Fr 18.09.20 - Mi 04.11.20
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Den charity) Di 29.09.20 14:00 - 17:00
Mutterzentrum DaR (Luže)
(Den charity)

Kirchliche (Anzahl: 2)

(Bohoslužba) Di 29.09.20 18:00
Kirche St. Michael, Erzengel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 29.09.20 18:00
St. Wenzel Kapelle (Jeníkov)
(Bohoslužba)

Musik (Anzahl: 2)

(Kantáta) Di 29.09.20 18:00
Herschmann-Miestez - ehemaliges Ghetto, Synagoge (Heřmanův Městec)
(Kantáta)
(Koncert Retro-Bandu) Di 29.09.20 16:00
Gemeindehaus (Chrudim)
(Koncert Retro-Bandu)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 4)

(Cvičení jógy se Míšou Šustákovou) Di 29.09.20 18:30
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Cvičení jógy se Míšou Šustákovou)
(Step aerobik) Di 29.09.20 19:00
(Hlinsko)
(Step aerobik)
(Cvičení jógy se Slávkou Šťulíkovou) Di 29.09.20 09:00
Multifunktionszentrum (Hlinsko)
(Cvičení jógy se Slávkou Šťulíkovou)
(Hrátky s vodou) Di 29.09.20 14:00
Städtisches Schwimmbecken (Hlinsko)
(Hrátky s vodou)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 1)

(Hvězda z Bulváru – Pepa Schwarzerová) Fr 04.09.20 - Sa 31.10.20
Stadtmuseum (Králíky)
(Hvězda z Bulváru – Pepa Schwarzerová)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Mlsné medvědí příběhy) Di 29.09.20 15:00
Club "Am Schießplatz" (Králíky)
(Mlsné medvědí příběhy)
(Děda, postrach rodiny) Di 29.09.20 17:00
Club "Am Schießplatz" (Králíky)
(Děda, postrach rodiny)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 11)

(Dalibor Bača - Za kulisou) Di 12.05.20 - Mi 31.03.21
Galerie moderner Kunst (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě) Fr 03.07.20 - So 25.10.20
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě)
(Záchrankou kolem světa) Fr 31.07.20 - So 01.11.20
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) Sa 01.08.20 - So 01.11.20
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) Do 03.09.20 - Sa 31.10.20
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Není obraz jako obraz) Fr 15.05.20 - So 25.10.20
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Není obraz jako obraz)
(Pouťová výstava v Jiráskově divadle) Fr 14.08.20 - Mi 30.09.20
Jirásek-Theater (Nový Bydžov)
(Pouťová výstava v Jiráskově divadle)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art) Di 01.09.20 - Do 29.10.20
(Hradec Králové)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný) Di 01.09.20 - Di 27.10.20
(Hradec Králové)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj) Di 01.09.20 - Do 29.10.20
(Hradec Králové)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) Do 03.09.20 - Fr 30.10.20
(Hradec Králové)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

fachlich (Anzahl: 4)

(Výtvarné kurzy) Do 24.09.20 - Di 29.09.20
Impuls HK, Zentrum der Unterstützung der künstlerischen Aktivitäten (Hradec Králové)
(Výtvarné kurzy)
(Konference Nábřeží 2020) Di 29.09.20 09:00
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Konference Nábřeží 2020)
(Sarkofág pro královnu - před a po) Di 29.09.20 16:30
Ostböhmisches Museum Hradec Králové (Hradec Králové)
(Sarkofág pro královnu - před a po)
(Kurz filozofie a psychologie Východu a Západu Filozofie pro život) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 29.09.20 18:00 - 19:30
Neue Akropolis (Hradec Králové)
(Kurz filozofie a psychologie Východu a Západu Filozofie pro život)

gesellschaftliche (Anzahl: 1)

(Moje jméno není diagnóza) Di 29.09.20 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Moje jméno není diagnóza)

Kino - Film (Anzahl: 2)

(Vizionář Modigliani) Di 29.09.20 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Vizionář Modigliani)
(Helmut Newton: Nestoudná krása) Di 29.09.20 20:15
Di 29.09.20 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Helmut Newton: Nestoudná krása)

Theater (Anzahl: 2)

(Olga Szymanská: Vějíř Boženy Němcové) Di 29.09.20 17:00
Bibliothek für Studium und Wissenschaft Königgrätz (Hradec Králové) (Hradec Králové)
(Olga Szymanská: Vějíř Boženy Němcové)
(Kočičí hra) Die Eintrittskarte kann bestellt werden Di 29.09.20 19:00
Klicpera-Theater (Hradec Králové)
(Kočičí hra)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 17)

(Výstava: Fenomén Kuňka) Mi 04.03.20 - Fr 01.10.21
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Fenomén Kuňka)
(Od jara do léta) Sa 01.08.20 - Mi 30.09.20
Ausstellungsraum Mázhaus (Pardubice)
(Od jara do léta)
(Cval staletími - Legenda zvaná Velká pardubická) Fr 07.08.20 - Mi 14.10.20
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Cval staletími - Legenda zvaná Velká pardubická)
(Tvárnost paměti) Do 13.08.20 - So 11.10.20
Galerie der Stadt Pardubitz (Pardubice)
(Tvárnost paměti)
(Karel Valter Moje krajiny) Do 03.09.20 - Fr 16.10.20
Benefizgalerie Fons (Pardubice)
(Karel Valter Moje krajiny)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) Mi 09.09.20 - Fr 06.11.20
Galerie der Universität Pardubice (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Výstava: Paříž, věčná láska) Mi 16.09.20 - So 08.11.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Paříž, věčná láska)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)) Mi 16.09.20 - So 08.11.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť))
(Vnitřně virtuální krajiny) Do 17.09.20 - Do 31.12.20
Grünes Tor (Pardubice)
(Vnitřně virtuální krajiny)
(Pardubické parforsní hony) Do 07.05.20 - So 23.05.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) Fr 21.08.20 - Do 31.12.20
Grand Cafe Royal (Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Arcibiskup Karel Otčenášek 23. biskup královéhradecký (1920–2011)) Do 03.09.20 - Mi 30.09.20
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Arcibiskup Karel Otčenášek 23. biskup královéhradecký (1920–2011))
(Výstava fotografií) Fr 04.09.20 - Mi 30.09.20
(Pardubice)
(Výstava fotografií)
(Výstava Lucie Sedláčkové - Zavařeniny) Mo 14.09.20 - So 04.10.20
Theater 29 (Pardubice)
(Výstava Lucie Sedláčkové - Zavařeniny)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) Mo 14.09.20 - Fr 18.12.20
Kultur- und Informationszentrum der Stadt Pschelautsch (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Výstava Portréty výměníku) Di 15.09.20 - Fr 09.10.20
Café Robinson (Pardubice)
(Výstava Portréty výměníku)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) Fr 25.09.20 - So 05.09.21
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)

fachlich (Anzahl: 12)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Semináře pro koordinátory žákovských parlamentů) Di 29.09.20 09:00 - 15:00
(Horní Jelení)
(Semináře pro koordinátory žákovských parlamentů)
(Kurz španělštiny pro děti mírné pokročilé) Di 29.09.20 14:00 - 15:00
Centro Hispania (Pardubice)
(Kurz španělštiny pro děti mírné pokročilé)
(Kurz španělštiny pro začátečníky) Di 29.09.20 15:30 - 17:00
Centro Hispania (Pardubice)
(Kurz španělštiny pro začátečníky)
(Beseda o koních s odborníky) Di 29.09.20 18:00
Schloss Pardubice - Ostböhmische Museum (Pardubice)
(Beseda o koních s odborníky)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) Di 29.09.20 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)
(Terapie sdílením - live tour 2020) Di 29.09.20 19:00
Kulturhaus Hronovice (Pardubice)
(Terapie sdílením - live tour 2020)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii) Di 29.09.20
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii)

Freizeit (Anzahl: 13)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Fotogramy) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Di 01.09.20 - Do 31.12.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) Mi 16.09.20 - So 08.11.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)
(Program pro školy: Cesta do Paříže) Mi 16.09.20 - So 08.11.20
Ostböhmische Galerie Pardubice - Dům U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Cesta do Paříže)
(Výtvarná dílna pro seniory: Florální potisk) Di 29.09.20 09:00 - 11:00
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Výtvarná dílna pro seniory: Florální potisk)
(Výtvarné dílny pro dospělé: Knižní vazba) Di 29.09.20 16:30 - 18:00
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Výtvarné dílny pro dospělé: Knižní vazba)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii) Di 29.09.20
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii)

gesellschaftliche (Anzahl: 2)

(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat) Di 15.09.20 - Do 29.10.20
(Pardubice)
(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat)
(Výtvarná dílna pro seniory: Florální potisk) Di 29.09.20 09:00 - 11:00
Kreatives Studio der Ostböhmischen Galerie (Pardubice)
(Výtvarná dílna pro seniory: Florální potisk)

Kino - Film (Anzahl: 1)

(Film a architektura: City Dreamers & Push) Di 29.09.20 18:00
Theater 29 (Pardubice)
(Film a architektura: City Dreamers & Push)

Sport, Aktive Erholung (Anzahl: 4)

(Žížalce - Cvičení batolátek a maminek) Di 29.09.20 09:00
Di 29.09.20 10:00
Spielraum Sonne (Pardubice)
(Žížalce - Cvičení batolátek a maminek)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) Di 29.09.20 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)
(Dětský taneční kroužek Xanada) Di 29.09.20 13:30 - 14:15
Di 29.09.20 15:00 - 15:45
Xanada dance studio Pardubice (Pardubice)
(Dětský taneční kroužek Xanada)
(Taneční kroužky profesionálního tance) Di 29.09.20 16:00 - 17:00
Xanada dance studio Pardubice (Pardubice)
(Taneční kroužky profesionálního tance)

Theater (Anzahl: 2)

(Pochyby) Di 29.09.20 19:00
Ostböhmisches Theater Pardubitz - Kleine Szene im Hof (Pardubice)
(Pochyby)
(Tři veteráni) Di 29.09.20 19:00
Ostböhmisches Theater (Pardubice)
(Tři veteráni)

Ausstellungen, Märkte und Messen (Anzahl: 2)

Stopy osvobození Fr 29.05.20 - Do 05.11.20
Riesengebirgsmuseum in Jilemnice - Harrach Schloss (Jilemnice)
Stopy osvobození
(150 let železnice v Hostinném) Do 04.06.20 - Sa 31.10.20
St. Franz Seraphicus Kirche (Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

Gesamtanzahl der ausgesuchten Einträge: 171

Finde Deine Aktivität

Regionales Operationsprogramm NUTS II Nordosten - Neues Fenster.
Mitfinanzierung
Bezirk Pardubice.
Realisator
CzechTourism - Neues Fenster.
CzechTourism
Destinationsgesellschaft Ostböhmen - Neues Fenster.
Destinationsgesellschaft
Ostböhmen
CzeCoT - Neues Fenster.
Zentrale Datenbankverbindung
EU.
Mitfinanzierung